Oferta

O nas

 

Dzięki Państwu istniejemy już na rynku motoryzacyjnym 50 lat. Dziękujemy!

Firmę Auto Fiksa została założona w 1965 roku, przez Józefa Fiksa. Obecnie jest prowadzona przez jego syna Dariusza Fiksa. Upływ czasu i nagromadzony przez firmę kapitał pozwolił na stworzenie kolejnych stanowisk obsługi samochodów takich jak: mechanika, blacharstwo, diagnostyka i lakiernictwo.  Jako nieliczne posiada pomiar płyty podłogowej typu Blackhawk Shark.

W latach 1996-2000 firma Auto Fiksa była autoryzowaną stacją dealerską firmy Daewoo. W latach 2000-2006 poszerzyła ona swoją działalność o dealerstwo firmy Yamaha w zakresie sprzedaży, obsługi silników i sprzętu motorowodnego. Udzielenie przez firmę Yamaha prawa do sprzedaży i obsługi serwisowej silników, stanowiło istotne potwierdzenie jakości świadczonych usług i stopnia przygotowania przedsiębiorstwa do spełnienia wymagań klientów.

We wrześniu 2006 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło współpracę z SsangYong Poland i otworzyło salon sprzedaży oraz serwisu tej marki w Poznaniu. Jednakże od 2010 roku zajmuje się ono wyłącznie kompleksowymi naprawami wszystkich marek samochodowych.

Firma Auto Fiksa posiada wykwalifikowany personel z wieloletnią praktyką, która znajduje rozwiązania nawet najbardziej wymagających usług naprawczych. Nasz warsztat oferuje swoim klientom nie tylko atrakcyjne ceny oferowanych usług, ale również wysoką jakość, fachowość, rzetelność, uczciwość i terminowość zleceń.

Celem nadrzędnym firmy jest uzyskanie satysfakcji klienta oraz pozyskanie nowych klientów poprzez gwarancję wysokiej jakości usług.

Gwarantem jakości jest uzyskany certyfikat Polskiej Izby Motoryzacyjnej w Warszawie oraz certyfikat zarządzania jakością ISO 9001.

Obecnie w ofercie usługowej przedsiębiorstwa znajduje się całe spektrum usług związanych z kompleksową obsługą samochodówka osobowych i dostawczych. Ponadto firma specjalizuje się w naprawach bla­char­sko-lakierniczych, likwidacji szkód komunikacyjnych, naprawach mechanicznych, diagnostyce, serwisie ogumienia, serwisie klimatyzacji, elektryce oraz w szybach.